Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKASI
Tüm yerel faaliyetlerimizle, en yüksek kalite standartlarını sağlayan ürünleri ve hizmetleri sunmak temel kalite prensiplerimizin başında gelmektedir. Yeni nesil modernizasyon ile geliştirdiğimiz yeşil üretim temelli üretim bandımız ile paydaşlarımızın beklentilerini karşılamak ve sürekli gelişmek adına faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.
ÜRÜN VE HİZMET KALİTESİ

  • Bilgi birikimimizi know-how teknolojisi ile kurgulayarak, piyasa beklentilerini karşılayan ve beklentilerin üzerine çıkabilecek hizmetler üretiyor veya tedarik ediyoruz.
  • Uluslararası arenada faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde geçerli olan yasal kalite ve güvenlik gereksinimlerine uyuyor ve kendi iç denetim standartlarımızın gerekliliklerini de yerine getiriyoruz.
  • Kalite politikamızı Gürok Holding çerçeveli bir Kalite Yönetim Sistemi ile destekliyoruz.
  • İşletmemizden başlayan kalite algımızın sürekliliği için tüm bayi ve tedarikçilerimiz ile etkili bir iletişim içerisinde bulunuyoruz. Aldığımız ürün ve hizmetlerin hassasiyetle üzerinde duruyoruz.
  • Müşteri memnuniyetinde düzenli ve güven odaklı çözümleri sağlıyor ve periyodik olarak ölçümleme yapma konusunda gayret ediyoruz. Her problemi çözebilmek ve kalıcı çözümler sağlayabilmek temel memnuniyet ölçütümüz olarak önceliklerimizin başında geliyor.